Živalski forum
Živalski forum
Živalski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o živalih našega sveta.
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Dobrodošli na forumu o živalih!
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
O forumu
Koliko časa ste že na forumih? Forum
Latest topics
» pes bruha
Koliko časa ste že na forumih? Icon_minitimeTor Okt 02, 2012 4:40 pm by simon12

» Rangers show raised railings with beveled top
Koliko časa ste že na forumih? Icon_minitimeSob Jan 07, 2012 5:12 am by xiaojin

» Athletics bring back CF Coco Crisp on 2-year deal
Koliko časa ste že na forumih? Icon_minitimeSob Jan 07, 2012 5:12 am by xiaojin

» Polian regrets QB backup plan, blames it for his firing by Colts
Koliko časa ste že na forumih? Icon_minitimeČet Jan 05, 2012 10:49 am by anylove

» Moje zverine!
Koliko časa ste že na forumih? Icon_minitimePet Dec 30, 2011 3:03 pm by anja.

» ///
Koliko časa ste že na forumih? Icon_minitimeČet Dec 01, 2011 4:02 pm by Lena_Horse

» Nemški žimavec
Koliko časa ste že na forumih? Icon_minitimeSre Nov 30, 2011 3:35 pm by Lena_Horse

» ///
Koliko časa ste že na forumih? Icon_minitimeSre Nov 30, 2011 3:17 pm by Lena_Horse

» Jaz erika
Koliko časa ste že na forumih? Icon_minitimeSre Nov 30, 2011 3:09 pm by Lena_Horse

Top posters
*Lanchy*
Koliko časa ste že na forumih? I_vote_lcapKoliko časa ste že na forumih? I_voting_barKoliko časa ste že na forumih? I_vote_rcap 
boni
Koliko časa ste že na forumih? I_vote_lcapKoliko časa ste že na forumih? I_voting_barKoliko časa ste že na forumih? I_vote_rcap 
ines.
Koliko časa ste že na forumih? I_vote_lcapKoliko časa ste že na forumih? I_voting_barKoliko časa ste že na forumih? I_vote_rcap 
TuTi
Koliko časa ste že na forumih? I_vote_lcapKoliko časa ste že na forumih? I_voting_barKoliko časa ste že na forumih? I_vote_rcap 
Aleš
Koliko časa ste že na forumih? I_vote_lcapKoliko časa ste že na forumih? I_voting_barKoliko časa ste že na forumih? I_vote_rcap 
Aja
Koliko časa ste že na forumih? I_vote_lcapKoliko časa ste že na forumih? I_voting_barKoliko časa ste že na forumih? I_vote_rcap 
erci1
Koliko časa ste že na forumih? I_vote_lcapKoliko časa ste že na forumih? I_voting_barKoliko časa ste že na forumih? I_vote_rcap 
Ursheek99
Koliko časa ste že na forumih? I_vote_lcapKoliko časa ste že na forumih? I_voting_barKoliko časa ste že na forumih? I_vote_rcap 
Lena_Horse
Koliko časa ste že na forumih? I_vote_lcapKoliko časa ste že na forumih? I_voting_barKoliko časa ste že na forumih? I_vote_rcap 
Tjaša
Koliko časa ste že na forumih? I_vote_lcapKoliko časa ste že na forumih? I_voting_barKoliko časa ste že na forumih? I_vote_rcap 
Opozorilo
Koliko časa ste že na forumih? Opozorilo

 

 Koliko časa ste že na forumih?

Go down 
+2
boni
TuTi
6 posters

Kdaj ste se prvič spoznali z forumom
Nekaj časa nazaj
Koliko časa ste že na forumih? I_vote_lcap0%Koliko časa ste že na forumih? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Okoli 1 leta
Koliko časa ste že na forumih? I_vote_lcap43%Koliko časa ste že na forumih? I_vote_rcap
 43% [ 3 ]
Okoli 2 let
Koliko časa ste že na forumih? I_vote_lcap0%Koliko časa ste že na forumih? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Okoli let
Koliko časa ste že na forumih? I_vote_lcap0%Koliko časa ste že na forumih? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nespomnim se ampak že zelo dolgo nazaj
Koliko časa ste že na forumih? I_vote_lcap43%Koliko časa ste že na forumih? I_vote_rcap
 43% [ 3 ]
Drugo
Koliko časa ste že na forumih? I_vote_lcap14%Koliko časa ste že na forumih? I_vote_rcap
 14% [ 1 ]
Skupaj glasov : 7
 

AvtorSporočilo
TuTi
Moderator
TuTi


Število prispevkov : 87
Join date : 18/09/2010

Koliko časa ste že na forumih? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Koliko časa ste že na forumih?   Koliko časa ste že na forumih? Icon_minitimeNed Nov 14, 2010 1:55 pm

Mene zanima kdaj ste pršli na prvi forum oz. pred koliko časa?
Nazaj na vrh Go down
TuTi
Moderator
TuTi


Število prispevkov : 87
Join date : 18/09/2010

Koliko časa ste že na forumih? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koliko časa ste že na forumih?   Koliko časa ste že na forumih? Icon_minitimeNed Nov 14, 2010 1:56 pm

Drugo Very Happy
Jz sm od takrat ko se je naredila stran RBD.si Very Happy
Nazaj na vrh Go down
boni
Moderator
boni


Število prispevkov : 108
Join date : 17/09/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Koliko časa ste že na forumih? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koliko časa ste že na forumih?   Koliko časa ste že na forumih? Icon_minitimeNed Nov 14, 2010 1:57 pm

Jaz sem se okoli lepo nazaj, prvi forum Forum ljubiteljev podgan.
Nazaj na vrh Go down
http://konj.forumaction.net/forum.htm
ines.
Miš
Miš
ines.


Število prispevkov : 89
Join date : 18/09/2010

Koliko časa ste že na forumih? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koliko časa ste že na forumih?   Koliko časa ste že na forumih? Icon_minitimeNed Nov 14, 2010 3:00 pm

Jaz sem tudi kar nekaj časa nazaj in moj prvi forum je bil forum ljubiteljev podgan potem pa svet živali se mi zdi. scratch
Anja jaz sem na tvojem forumu dala pse v zavetišče. (:
Nazaj na vrh Go down
*Lanchy*
Administrator
*Lanchy*


Število prispevkov : 311
Join date : 17/09/2010
Age : 27
Kraj : Ljubljana

Koliko časa ste že na forumih? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koliko časa ste že na forumih?   Koliko časa ste že na forumih? Icon_minitimeNed Nov 14, 2010 3:22 pm

Jaz sem se pred malo manj kot enim letom.
Nazaj na vrh Go down
https://animals.1talk.net
boni
Moderator
boni


Število prispevkov : 108
Join date : 17/09/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Koliko časa ste že na forumih? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koliko časa ste že na forumih?   Koliko časa ste že na forumih? Icon_minitimePon Nov 15, 2010 10:36 pm

Inas: hvala, da mi pomagaš urejati moj forum!! Smile
Nazaj na vrh Go down
http://konj.forumaction.net/forum.htm
Aja
Administrator



Število prispevkov : 60
Join date : 18/09/2010
Age : 25
Kraj : slov. konjice

Koliko časa ste že na forumih? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koliko časa ste že na forumih?   Koliko časa ste že na forumih? Icon_minitimePon Nov 15, 2010 10:38 pm

Ne spomnim se ampak že zelo dolgo nazaj. Razz
Nazaj na vrh Go down
ines.
Miš
Miš
ines.


Število prispevkov : 89
Join date : 18/09/2010

Koliko časa ste že na forumih? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koliko časa ste že na forumih?   Koliko časa ste že na forumih? Icon_minitimeTor Nov 16, 2010 2:11 pm

boni je napisal/a:
Inas: hvala, da mi pomagaš urejati moj forum!! Smile

Nzk! Rada pomagam. Razz In pa zdaj sem se tok razkurila ker je tista punca kdor koli že je zbrisala vse! Evil or Very Mad
Nazaj na vrh Go down
Aleš
Miš
Miš
Aleš


Število prispevkov : 80
Join date : 11/12/2010
Age : 23
Kraj : Prekmurje

Koliko časa ste že na forumih? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koliko časa ste že na forumih?   Koliko časa ste že na forumih? Icon_minitimeSob Dec 11, 2010 8:36 pm

Ups!
Jaz sem se zmotil dal sem , da se nespomnim ampak že zelo dolgo nazaj , moral pa bi dati nekaj časa nazaj. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
*Lanchy*
Administrator
*Lanchy*


Število prispevkov : 311
Join date : 17/09/2010
Age : 27
Kraj : Ljubljana

Koliko časa ste že na forumih? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koliko časa ste že na forumih?   Koliko časa ste že na forumih? Icon_minitimeTor Feb 01, 2011 10:38 pm

Haha, Aleš ni problema. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://animals.1talk.net
Sponsored content





Koliko časa ste že na forumih? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Koliko časa ste že na forumih?   Koliko časa ste že na forumih? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Koliko časa ste že na forumih?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Živalski forum :: Zabava :: Ankete-
Pojdi na: